Counter Strike

ИндексЗбИжЗИЙКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Здравейте :) имам оплакване от админите в ЦИС 1 !

Go down 
АвторСъобщение
Noyer
обикновен човечец

Брой мнения : 5
Registration date : 24.10.2012

ПисанеЗаглавие: Здравейте :) имам оплакване от админите в ЦИС 1 !   Сря Окт 24, 2012 7:47 am

искам да се оплача от админите в цис 1 ... вчера вечерта и онзи ден вечерта сиг съм изял над 16 банна ... един след друг ... аз съм на БТК ... играя без хак ... имаше 1 случаи с Caraless убивам го с Граната и ям бан ... влизам след малко и тои ми вика стига си меткал бомби .... а само 1 бях метнал ... но няма значение това ... влизам в понеделника да по-играя щото не бях играл доста време .. на картата Азтек направих статс 30/8 някъде ... и почна следващия мап и ям банн .. влизам пак и питам кой ме банн и защо ... и никой нищо не ми каза и няма 2 мин пак банн и се отказах ... ето и преди малко някъф ме напцува аз му отговорих ( ТИ еБ* П*ч**** Лелина ) и нищо друго и банн .. и пак само мен ме банн ... какви са тези работи ?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Noyer
обикновен човечец

Брой мнения : 5
Registration date : 24.10.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте :) имам оплакване от админите в ЦИС 1 !   Сря Окт 24, 2012 8:12 am

ei sega pak me bann .... napravix demo ... no nz kak da go kacha Very Happy
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Здравейте :) имам оплакване от админите в ЦИС 1 !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Counter Strike :: Counter Strike :: Counter-Strike 1.5-
Идете на: